ĀRA AUDZĒŠANA

Kultivēšana brīvā dabā bija mūsu sākumpunkts, un šodien mēs esam absolūti šīs tehnikas speciālisti. Mūsu audzētāji strādā pie trim kultivācijām, kas stiepjas pa laukiem ap uzņēmuma galveno biroju. Tie atrodas dažādos augstumos virs jūras līmeņa, kas ļauj eksperimentēt ar dažādām temperatūrām un augsnēm, vienlaikus saglabājot tiešu kontroli pār ražošanas darbību. Šeit mēs audzējam savu vēsturisko ģenētiku, ar kuru mēs spērām pirmos soļus kaņepju pasaulē: Critical Mass un OG Kush. Izmantojot šos augus, mēs esam uzlabojuši savas metodes, lai iegūtu perfektu produktu.

 

IEKŠĒJA AUDZĒŠANA

Kopš 2019. gada mūsu audzētāji izmanto brīnišķīgu 500 m2 iekštelpu, kas paredzēta tikai mūsu izcilāko ziedu audzēšanai. Mūsu audzētāji rūpīgi kontrolē mitrumu, temperatūru un apgaismojumu, lai garantētu jums augstākās kvalitātes produktus. Visi mūsu augi ir videi draudzīgi, pateicoties fotoelektrisko paneļu izmantošanai, bioloģiskās audzēšanas metodēm un mēslošanas līdzekļiem, kas nesatur ķīmiskas piedevas, kas ir bīstamas produktiem un dabai. Tieši šeit mēs audzējam savus labākos celmus, piemēram, WHITE WIDOW un ORANGE HAZE.

ZAĻĀ MĀJA

Pirms nonācām pie kompleksās audzēšanas kultivācijas, mēs sākām audzēt savus ziedus GREEN HOUSES. Šeit augi aug vidē, aizsargāti no laikapstākļiem, kur vienmēr tiek kontrolēta temperatūra un mitrums. Rezultātā tiek iegūti kompakti, sveķiem bagāti un intensīvi aromātiski pumpuri, kas aug mūsu audzētāju uzmanīgās acīs.

Jā!

Bioloģiskās audzēšanas metodes

Juridiskais regulējums

 

Nē!

Ķīmiskās piedevas